Просимо розповсюдити! ЧИТАТИ ВСІМ БАТЬКАМ — ОБОВ’ЯЗКОВО!!!! Щойно стало відомо про страшну смерть двох діток в Дніпрі!!!! ФОТО

Главная

Назар Приходько

А я ПИСАВ, я КАЗАВ!
Так нє! «Бота видалили!» — а що, нового створити не можна? Кажу ж — Момо страшна хрєнь для молодих мізків!

Всі ви пам’ятаєте «пошесть» молоді на «Синього кита» та «тихий дім», ігри які дуже часто призводили до каліцтв, криміналу та суіциду.

Так от: нова загроза — Момо.

Отака от хрєнь на аватарці додається до Вашої дитини в месенджері WhatsApp. І що важливо — видалити її практично неможливо. Далі, Момо починає писати всілякі повідомлення типу «Я все про тебе знаю», може спілкуватися відповідаючи простими фразами…

Далі починає погрожувати, надсилає всілякі відео насильницького характеру, фото зі збоченнями, а потім повідомляє, що дитина помре через декілька днів і веде її до того, що покроково інструктує до самогубства.

Вже зафіксовано випадки суіциду переважно підлітків в різних країнах світу, тепер Момо прийшла і в Україну… Батьки — будьте пильними!

Правоохоронці з’ясовують усі подробиці події. Очевидці інциденту відзначили, що виною тому, що сталося — небезпечна гра МОМО, яка набула популярності в соціальних мережах і є фактичним аналогом гри «Синій кит».

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні через гру МОМО постраждала 13-річна дівчинка з Кривого Рогу. Вона спробувала накласти на себе руки, розіславши друзям прощальне повідомлення. За словами однокласників, які прибігли до її дому, вона сиділа на підвіконні, звісивши ноги. Потім дівчинка затиснула пальцями ніс і стрибнула. Життя потерпілої вдалося врятувати, але її стан як і раніше залишається стабільно важким.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *