Це треба бачити! Охоронець Порошенка показав як треба розмовляти зі Скабєєвою (ВІДЕО)

Главная

12.02.2015 року у холі мінського Палацу незалежності в супроводі глави Білорусії Олександра Лукашенко і особистої охорони з’явився Петро Порошенко, пропагандистка РФ Ольга Скабеева спробувала поставити запитання президенту України.

В цей час один з охоронців Порошенко підійшов до пропагандистки і притиснув лицем до свого плеча:

Російські пропагандисти тоді писали, що “Охоронець Порошенко ледь не задушив російську журналістку” )))(щоб побачити відео доскрольте статтю до кінця)

Нагадаємо:

Народний депутат Олексій Гончаренко, який представляє Україну в Парламентській асамблеї Ради Європи, поспілкувався в кулуарах з російською журналісткою Скабеевою. Відео опубліковано в Twitter-записі “Фосфорна Горлівка”.

Журналістка російського телеканалу “Росія 1” Ольга Скабеева в кулуарах ПАРЄ попросила Олексія Гончаренка прокоментувати заяву президента України Петра Порошенка про те, що є відомості, що Росія збирається втрутитися у виборчий процес в Україні.

“Для того, щоб спілкуватися з представниками Росії, потрібно використовувати костюм хімзахисту, тому що ви вбиваєте людей”, – відповів журналістці нардеп.

Олексій Гончаренко не розгубився і нагадав журналістці про те, що Росія раніше вже звинувачувалася в тому, що втручалася у виборчі процеси в багатьох європейських країнах, а також в США.

“Мабуть ваші телеглядачі не знають, так я їм повідомлю. Росія втручалася у вибори в Сполучених штатах Америки, Іспанії, Великобританії. Зараз її переслідують за втручання в системи в Нідерландах, Швейцарії, Латвії.

На жаль, Росію перетворилася в таку країну-хулігана, яка робить те, що в нормальному суспільстві не прийнято робити. І Путін з пітерського підворіття дійсно так себе відчуває. Тільки весь світ — це не пітерське підворіття”, – зазначив Гончаренко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *