Падіння Су-27 на Житомирщині: з’явилась інформація про загиблого пілота

Главная

Через авіакатастрофу винищувача Су-27 на Житомирщині загинув майор, військовий льотчик 1 класу Олександр Фоменко. Він брав участь в АТО у 2014 році.

Раніше 24 канал повідомляв про те, що під час військових навчань у Житомирській області розбився багатоцільовий винищувач Су-27, внаслідок чого загинув пілот.

Наразі відомо, що літак впав поблизу населеного пункту Озерне. Винищувач розбився під час заходу на посадку.

В результаті авіакатастрофи загинув пілот – майор та начальник повітряно-вогневої та тактичної підготовки бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» повітряних сил ЗСУ Олександр Фоменко.

Як повідомляють у командуванні повітряних сил ЗСУ, Фоменко був військовим льотчиком 1-го класу. Освоїв такі типи літаків: Л-39, МіГ-29, Су-27. Він мав загальний наліт – 482 години, а у 2018 році – 45 годин.

У Повітряних силах зазначили, що він був підготовленим до ведення бойових дій в повному обсязі Курсу бойової підготовки, а в ролі інструктора – в простих та складних метеорологічних умовах удень.

Фоменко брав участь в АТО у 2014 році. Без нього залишились дружина та донька.

На місці події працюють правоохоронні органи та спеціальна комісія Командування Повітряних Сил ЗС України, фахівці літаючої авіаційно-технічної лабораторії. Причини та обставини катастрофи встановлюються,
– йдеться у офіційному повідомленні командування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *